Wolontariusze z internatu w czasie pandemii

Zazwyczaj przychodzą do swoich uczniów raz w tygodniu w ramach realizowanego projektu „Pogotowie Lekcyjne”, uczą, wspierają tych wszystkich, którzy mają problemy z nauką lub chcą po prostu osiągnąć lepsze wyniki w nauce.
I tak od połowy października nasi wolontariusze udzielają pomocy w formie online. Zajęcia są realizowane, cztery razy w tygodniu do trzech godzin zegarowych. Odbiorcami tego projektu byli uczniowie szkół podstawowych, między innymi ósmoklasiści, którym taka pomoc w tym wyjątkowym czasie jest bardzo potrzebna. Dziękujemy: Zosi Sękowskiej, Magdzie Pryczkowskiej, Martynie Byl, Łukaszowi Papisowi, Łukaszowi Sienkiewiczowi.