Ładowanie

Niecodzienny gość w zespole „Future” – Pani Barbara Jóźwiak

Miło nam poinformować, że 22 kwietnia o godzinie 18:00 w ramach projektu „FUTURE” odbędzie się wykład                  „Problem, którego nie ma – czyli opowieść o śmieciach” – Pani Barbary Jóźwiak z zaprzyjaźnionej Fundacji forScience.

BARBARA JÓŹWIAK – niespokojny duch, miłośniczka dzikiej przyrody i samotnych wypraw w nieznane. Jako absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, przez lata związana była z edukacją. Pracowała jako lektor i metodyk języka angielskiego dla International House w Rosji i Kazachstanie oraz jako nauczyciel-wolontariusz w górskich wioskach w Indiach. W wolnych chwilach przemierzała azjatyckie drogi i bezdroża, poznając miejscowe kultury i zwyczaje. Zdobyte za granicą doświadczenia wywróciły do góry nogami jej dotychczasowy światopogląd. Po siedmiu latach wróciła do Polski, gdzie na jakiś czas związała się z British Council Poland. Wkrótce jednak zrezygnowała z pracy w szkole na rzecz Fundacji forScience, gdzie angażuje się w inicjatywy z pogranicza geografii i ekologii. Koordynuje i aktywnie uczestniczy w realizacji projektu Sørkapp Marine Litter Cleanup, który bierze na celownik problem śmieci morskich na wybrzeżach Svalbardu. Jednocześnie, pracuje jako tłumacz, współpracując m.in. z Instytutem Geofizyki Polskiej Akademii Nauk.

Strona Fundacji: https://forscience.pl/language/pl/
Facebook Fundacji: https://www.facebook.com/FundacjaforScience

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content