Ładowanie

Gdyńska Trójka zwycięzcą Konkursu na Najlepszą Kampanię Promocyjną Szkolnego Festiwalu E(x)plory

Nasza szkoła została zwycięzcą w „Konkursie na najlepszą kampanię promocyjną Szkolnego Festiwalu E(x)plory”. O zwycięstwie „Gdyńskiej Trójki” zadecydowało publikowanie materiałów o etapie szkolnym Naukowego Konkursu E(x)plory w kanałach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram i TikTok oraz w tradycyjnych mediach lokalnych, w tym pojawienie się 6 publikacji o zasięgu regionalnym, dzięki czemu udało się dotrzeć do 2024 odbiorców!

Za sukcesem kampanii promocyjnej stoją uczniowie wchodzący w skład zespołu medialnego Pracowni Innowacji 3LAB: Karolina Kozikowska, Jan Górecki,  Evan Collier (VI LO w Gdyni), Anna Bernat, Iga Bernacka, Laura Dobek, Prot Panufnik, Aleksandra Kaczmarek i Marta Szymkowiak. Podczas kampanii promocyjnej Szkolnego Festiwalu E(x)plory opiekunami grupy medialnej były Panie: Bożena Chmielińska i Joanna Piechowiak.

Zespół medialny 3LAB postanowił przekazać nagrodę za wygraną w konkursie w postaci bonu o wartości 1000 złotych na rzecz innego projektu, którym jest przedsięwzięcie renowacji holu szkolnego realizowane przez grupę artystyczną Pracowni Innowacji 3LAB we współpracy z Muzeum Miasta Gdyni.
https://www.explory.pl/news/2022/1/gdynska-trojka-zwyciezca-w-konkursie-na-najlepsza-kampanie-promocyjna,294

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content