Ładowanie

Apel o pomoc w zbiórce żywności dla Obrońców Ukrainy

UCZNIOWIE, ICH RODZICE/OPIEKUNOWIE PRAWNI, PRACOWNICY, ABSOLWENCI
III LO w Gdyni

Dziękując za dotychczasowe, organizowane w naszej szkole udane akcje pomocy Ukrainie, wierzymy, że także tym razem społeczność naszej szkoły odpowie z podobnym zaangażowaniem na apel o pomoc w kolejnej zbiórce żywności. Prosimy o przynoszenie suchego prowiantu i konserw pakowanych w metalowe puszki (fale uderzeniowe po wybuchach niszczą opakowania szklane) i pozostawianie produktów od najbliższego poniedziałku 25. kwietnia do piątku 29. kwietnia przy punkcie “ksero”/portierni szkoły. Zebrana żywność przewieziona zostanie kolejny raz przez jednego z rodziców naszej uczennicy.

Społeczność III LO w Gdyni wielokrotnie wykazała się wsparciem i wielkim zaangażowaniem organizując pomoc dla broniącej się Ukrainy. Oprócz zbiórki na potrzeby rodzin przebywających w Polsce, zorganizowano 3 akcje pomocy medycznej i humanitarnej bezpośrednio skierowane na tereny Ukrainy: do Winnicy, szpitala w Żytomierzu oraz dla broniącego swojej ojczyzny Wojska Obrony Terytorialnej. Szczegółowy opis tych działań został przedstawiony na stronie internetowej naszej szkoły:
https://www.lo3.gdynia.pl/2022/03/28/pomoc-dla-obroncow-winnicy-w-ukrainie/
https://www.lo3.gdynia.pl/2022/03/12/nasza-pomoc-dotarla-do-winnicy-i-zytomierza-w-ukrainie/
https://www.lo3.gdynia.pl/2022/03/03/gdynska-trojka-solidarna-z-rodzinami-z-ukrainy/

Sztab Pomocowy przy III LO w Gdyni

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content