Ładowanie

Maria Błaszkiewicz stypendystką Fundacji Santander Bank Polska

20 października w siedzibie Santander Bank Polska w Warszawie odbyła się Gala Finałowa VI Programu Stypendialnego, na której najzdolniejsi uczniowie szkół ponadpodstawowych otrzymali stypendia przyznane przez Kapitułę Programu. W gronie 20 Laureatów Programu Stypendialnego już po raz drugi jest uczennica z III LO w Gdyni – Marysia Błaszkiewicz z klasy II Z.

Marysia otrzymała stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne jako reżyserka, scenopisarka i aktorka.

Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Wsparcie Fundacji ma się przyczynić do rozwijania talentów i ułatwiania uczniom kształcenia na najwyższym poziomie. Laureaci pochodzą z terenu całej Polski. Jest to młodzież szczególnie utalentowana, ale przede wszystkim są to pasjonaci, którzy kochają to, co robią.

O stypendia w VI edycji programu ubiegało się 4996 uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy maja bardzo dobre wyniki w nauce oraz posiadają szczególne zdolności i osiągają wyjątkowe sukcesy w jednej z poniższej kategorii: artysta, humanista, naukowiec.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content