Junior biznes

JUNIOR BIZNES organizowany z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni, ma na celu motywowanie młodzieży do działań na rzecz społeczności lokalnej z uwzględnieniem relacji człowiek-środowisko, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

W tegorocznej VII edycji do II etapu konkursu dla szkół średnich zakwalifikowano 10 zespołów w tym 4 zespoły z naszej szkoły. Gratulujemy!

1.„Papierniki – ekolegowiska dla schroniska” – klasa 1B (Helena Dalach, Zuzanna Sokołowska, Gabriela Żuprańska, Konstanty Konopka, Weronika Orlik, Maja Tomala, Natalia Wojniusz)

2.„Mądrze wykorzystajmy odpady” – klasa 1 B (Malwina Kutysz, Sara Sowińska, Oskar Kotela, Mikołaj Stachowiak, Ignacy Salitra)

3.„Drugie życie włosów – naturalny nawóz dla roślin doniczkowych” – klasa 3 B (Agnieszka Sąsiadek, Maria Lasocka, Magdalena Kawulak, Milena Katzer, Paweł Grot)

4.„Paletomania” – klasa 3 E (Aniela Dlouchy, Olga Kowalczyk, Maja Kozłowska, Paulina Wojtaszek, Maja Wołkowska)

Uczniowie będą uczestniczyć w 2-dniowych szkoleniach dotyczących zarządzania projektem, twórczego rozwiązywania problemów i wystąpień publicznych, które pomogą im przygotować się do prezentacji projektów przed komisją konkursową w dniu 21.02.2024 roku.

więcej informacji :