Ślubowanie klas pierwszych

W piątek, 24 listopada 2023 r. w auli „Gdyńskiej Trójki” odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych połączone z obchodami Święta Patrona Szkoły – Marynarki Wojennej RP.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, wychowawcy, dyrekcja szkoły, przedstawiciele starszych klas, nauczyciele oraz rodzice. Po ślubowaniu głos zabrał Pan Dyrektor – Wiesław Kosakowski, a także Pani Wicedyrektor – Małgorzata Szymańska- Pancewicz. Ponadto głos zabrała Kalina Kacprzak – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciel klas pierwszych – Oskar Kotela.
Po przemówieniach rozpoczęła się część artystyczna, która w połączeniu z prezentacją multimedialną pozwoliła uczniom pierwszych klas zaznajomić się z ciekawą historią naszej szkoły.
W Dniu Ślubowania tradycyjnie odbył się  konkurs sprawdzający wiedzę o naszym szkolnym Patronie. W Konkursie Wiedzy o Marynarce Wojennej RP:
  • 1 miejsce uzyskał Oskar Rutkowski z klasy 1M
  • 2 miejsce zdobył Mikołaj Stachowiak z klasy 1B
  • 3 miejscem mógł cieszyć się Robert Daszkowski, również z klasy 1 B.
Pierwszoklasistom życzymy rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz radości z faktu wejścia w skład społeczności „Gdyńskiej Trójki”.