Gratulacje dla uczestniczek i uczestników olimpiad

Uczestnicy i Uczestniczki olimpiad naukowych
(przedmiotowych, interdyscyplinarnych, tematycznych)

Szanowni Państwo,

serdecznie gratuluję Wam awansu do etapu III – ogólnopolskiego (finałowego) olimpiad naukowych. Jestem przekonany, że Każda i Każdy z Was zdobędzie tytuł finalistki lub finalisty albo tytuł laureata lub laureatki olimpiady. Pięknie gratuluję i dziękuję tym Waszym Nauczycielkom i Nauczycielom, na których pomoc mogliście zawsze liczyć podczas przygotowań do olimpiady i to nie tylko w ramach bardzo wielu godzin konsultacji lub próbnych olimpiad albo obozów naukowych.

Bardzo dziękuję Wszystkim Uczniom i Uczennicom za znakomite reprezentowanie Naszej Szkoły podczas zawodów okręgowych olimpiad (II etap). Brak awansu do etapu III olimpiady nie jest porażką, ale zapowiedzią Waszych wspaniałych osiągnięć na tegorocznej maturze (CKE, IBO) lub na olimpiadzie w roku szkolnym 2024/25.

Dopóki walczysz jesteś Zwycięzcą lub Zwyciężczynią!

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania,

Wiesław Kosakowski – olimpijczyk 1977