Ładowanie

Konkurs „Do Szkoły Jadę Rowerem”

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza do rywalizacji w konkursie „Do Szkoły Jadę Rowerem” – jest to nowa kampania skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych, mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia i ekologicznych form transportu wśród młodzieży. W ramach konkursu, gdyńscy uczniowie zachęcani są do codziennych podróży rowerem m.in. do szkoły.
Uczestnictwo w konkursie wymaga rejestracji w aplikacji „Aktywne Miasta”, co pozwala na śledzenie bieżących postępów i zdobywanie punktów. Nagrody przyznawane są zarówno indywidualnie, jak i w kategorii szkół. Pula nagród to 16 000 złotych. To wyjątkowa okazja do promowania aktywności fizycznej oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne wśród młodzieży.
 
Zapisy indywidualne poprzedzone są zapisami placówek szkolnych. Rejestracja szkół rusza 4 marca, przejazdy można odnotowywać od 8 kwietnia 2024 r. aż do dnia 31 maja 2024 – HASŁO przy rejestracji DSJR2024
 
Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować pod adres: rowery@gdyniasport.pl lub pod numerem telefonu 502-421-184 – p. Aleksandra Wójcik.
 
 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content